Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Regulamin

Klient decydując się na wykonanie piercingu w studiu Badneedle powinien zapoznać się z treścią regulaminu studia akceptując równocześnie jego warunki.

*Wykonujemy usługę piercingu u osób pełnoletnich.

* Studio dopuszcza wykonanie piercingu u osoby niepełnoletniej. Wymagany minimalny wiek to ukończone 15 lat. Wyjątek stanowią przekłucia powierzchniowe i intymne – tylko dla pełnoletnich!

* Osoba niepełnoletnia może przyjść na przekłucie z Rodzicem lub Opiekunem prawnym, który na miejscu wypełni zgodę na piercing lub Rodzic może przyjść do Studia i wypełnić zgodę przed terminem przekłucia. Rodzic/ Opiekun Prawny powinien dopełnić formalności najpóźniej 24h przed wyznaczonym terminem zabiegu.

* W przypadku przekłucia płatków uszu u dzieci obecność Rodzica podczas zabiegu jest wymagana!

* Klient ma obowiązek poinformować studio przed ustaleniem terminu o wszelkich dolegliwościach/schorzeniach zdrowotnych, które w rezultacie mogą skutkować uniemożliwieniem wykonania usługi piercingu w wyznaczonym dniu.

* Studio nie wykonuje zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

* Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegu narzędzi i materiałów.

* Używamy autoklawu klasy B.

* Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wykonywanych zdjęć jak i do zdjęć naszych prac przesłanych przez klientów.

* Wszelkie wnioski, skargi bądź reklamacje prosimy kierować wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej lub fp. W innym przypadku roszczenia zostają automatycznie uznane za niebyłe i nie będą rozpatrzone.

* Studio Badneedle nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka lub zgubienie .