Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Kolczyk w nietypowych miejscach?

kolczyk

Pokazać swoją indywidualność zakładając kolczyk…

Kolczyk w ciele zapewne najczęściej kojarzy nam się głównie z funkcją ozdobną, ale również z podkreśleniem charakteru stylizacji. Bowiem gustownie dobrana biżuteria niewątpliwie podkreśla atuty sylwetki, jak również może stanowić na przykład uzupełnienie stroju. Toteż najczęściej spotykane od stuleci przekłuwanie ucha można śmiało uznać za pierwszy krok poczyniony w stronę jakże imponującego świata piercingu. Ozdabianie samego ucha można praktykować od bardzo skromnej prostej formy aż po wielokrotne stylowe przekłuwanie wzdłuż jego krawędzi. Ta bowiem część naszego ciała wbrew pozorom daje nam bardzo szerokie pole do stworzenia niezwykle ciekawego, nieszablonowego i oryginalnego wizerunku. Jednak jak nam słusznie podpowiada atlas anatomiczny człowieka równie ekscytujących miejsc na ciele jest znacznie więcej. Dodatkowo warto wspomnieć, iż nie każdy noszony z dumą kolczyk musi być widoczny dla wszystkich. Co już zdecydowanie bardziej pobudza naszą wyobraźnię.

Seksowny piercing – czyli gdzie zrobić sobie kolczyk?

Dla osób pragnących pokazać swój indywidualny charakter tradycyjne noszenie biżuterii na szyi, w uszach, czy na dłoniach jest zbyt powszednią formą. Mimo niezwykle mnogiej atrakcyjności wzorów i modeli błyskotek. Dla najbardziej odważnych największą pokusę stanowi bez wątpienia jakże pikantny akcent w postaci kolczyka umiejscowionego między innymi w miejscach intymnych. Taki kolczyk nie tylko przyciąga wzrok, ale również pobudza wyobraźnię partnera. I tak przyciągająco działa na przykład minimalistyczny klejnocik w kobiecym pępku, błyszczący microdermal pomiędzy piersiami, kolczyk w sutku bądź w łechtaczce. Panowie także mają swoje indywidualne miejscówki na nietuzinkowy piercing. Co więcej biżuteria umieszczona w wybranych miejscach przyczynia się do stymulowania nowych i intrygujących wrażeń podczas miłosnych zbliżeń. I być może ku zaskoczeniu wielu bardzo często w rankingach najbardziej seksownych kolczyków w czołówce plasuje się ten umiejscowiony w języku. Pobudza on i potęguje doznania nie tylko w trakcie pocałunków.

Najbardziej nietypowe miejsca w piercingu

W świecie piercingu wszystko tak naprawdę jest możliwe. I patrząc szerokokątnie można wyczarować najbardziej nieoczywiste miejsca, w których biżuteria na pewno przyciągnie wzrok i wzbudzi silną ciekawość. Tak więc do najdziwniejszych i najbardziej nietypowo ozdabianych miejsc można zaliczyć m.in.: dłonie, policzki, dziąsła albo też najczęściej tymczasowo wykonywany tak zwany corset. Warto dodać, że miejsc niekoniecznie praktycznych.

Comments are closed.