Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Microdermal piercing

Microdermal

Microdermal piercing – nietypowy i z charakterem!

Microdermal piercing – zapewne nie każde studio piercingu wykonuje ten właśnie rodzaj usług. Natomiast amatorów na ów charakterny sposób ozdobienia swojego ciała nie brakuje. Fakt wygląda on niezwykle imponująco. Na czym więc polega? Najprościej ujmując microdermal polega na umieszczeniu pod skórą tak zwanych implantów (inaczej stopek), które pozostają tam oczywiście niewidoczne. Natomiast w drugim etapie wkręca się lub wczepia w nie widoczną część ozdoby, na przykład kuleczki, kwiatki, cyrkonie. Zabieg ten wymaga na pewno wprawy, ale przede wszystkim wyjątkowej precyzji. Nie ulega najmniejszej wątpliwości więc, że taki rodzaj piercingu powinna wykonywać osoba z doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami. Ponadto istotna jest nienaganna higiena, jałowość narzędzi i samego kolczyka, podobnie jak i przy pozostałych rodzajach przekłuć ciała.

Jakie części ciała nadają się pod microdermale?

Często słyszymy pytanie, ale gdzie można umieścić takie cudne świecidełko? Odpowiedź brzmi, że praktycznie wszędzie. Wybór oczywiście dyktuje nasza wyobraźnia, albo różnego rodzaju inne względy. Większość osób decyduje się na niezależną ozdobę najczęściej między piersiami, na karku, na brzuchu, w okolicy obojczyka czy na twarzy. Inni dzięki microdermalom tworzą przemyślane kompozycje w połączeniu na przykład z tatuażem. Warto jedynie zastanowić się, czy umieszczona w konkretnym miejscu biżuteria nie będzie stanowić przeszkody w codziennym funkcjonowaniu, zahaczając przykładowo o odzież lub włosy. Szczególnie podczas dojenia należy dołożyć starań, aby nie dochodziło do urazów mechanicznych świeżo zainstalowanego kolczyka. Drugie powszechnie zadawane pytanie dotyczy bólu. W kwestii piercingu, podobnie jak podczas tatuowania ciała, każdy człowiek doświadcza inaczej ten rodzaj dyskomfortu. Wynika to oczywiście z indywidualnego progu odczuwania bólu. Wszak każdy rodzaj przekłucia ciała wiąże się w zależności  od wybranego miejsca  z pewnym niekoniecznie przyjemnym odczuciem.

Microdermal piercing tylko w profesjonalnym Studio!

Każdy rodzaj upiększania ciała przy pomocy biżuterii, czyli piercingu, należy przeprowadzić pod stosowną opieką doświadczonego piercera. Szczególnie ważna jest pierwsza wizyta, która zapewne wiąże się z mniejszym lub większym stresem. Warto wiedzieć, że sam zabieg jest niezwykle krótki. Natomiast podczas pobytu w salonie istotna jest rozmowa na temat chociażby późniejszej pielęgnacji kolczykowanego miejsca. Zapraszamy zatem po więcej informacji do naszego Studio piercingu Bad Needle lub pod numerem telefonu +48 790-604-003.

Comments are closed.