Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Kolczyk w uchu – popularny piercing

Kolczyk w uchu

Kolczyk w uchu – studio piercingu Rzeszów

Kolczyk w uchu to jedna z najbardziej popularnych i najczęściej noszonych biżuterii. Szczególnie tego rodzaju ozdoby uwielbiane są przez kobiety, jednakże bardzo często decydują się na nie również mężczyźni. Obecnie na rynku mamy niezliczone możliwości, jeżeli chodzi o kształty i formy kolczyków, od małych niepozornych po duże, zwisające i fantazyjnie wykończone. Dlatego też każdy amator piercingu zapewne znajdzie te najbliższe swoim preferencjom. Dodatkowo imponująca jest mnogość rodzajów przekłuć, jakie można wykonać na samym uchu. W naszym studio piercingu Bad Needle w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. A oto przedstawiamy kilka wybranych propozycji, które od lat cieszą się sporą popularnością.

Kolczyk w uchu – rodzaje przekłuć oraz ich nazwy


Standard Lobe i Upper Lobe – piercing płatka ucha

Jest to najpopularniejszy rodzaj przekłucia, który praktykowany jest już od wieków. Chęć noszenia kolczyków w ten oto sposób zaczyna pojawiać się już u kilkuletnich dziewczynek. Idealnie sprawdzają się w tym przypadku standardowe ozdoby, np. kółka lub podkówki. Wewnętrzny wymiar tego rodzaju kolczyków należy odpowiednio dobrać do wielkości płatka ucha. Przekłucie płatka ucha oczywiście nie należy do szczególnie bolesnych piercingów.

Modny Tragus  

Piercing Tragus wybierany jest przez osoby w różnym wieku, cieszy się on dużą popularnością zarówno wśród nastolatków jak i dorosłych. Jest to zazwyczaj delikatny kolczyk, niemniej przyciągający uwagę.

Kolczyk w uchu – Snug

Snug rzeczywiście pozwala się wyróżnić. Kolczyk tutaj umiejscowiony jest centralnie w środkowej części ucha dzięki poziomemu przekłuciu chrząstki w połowie jej wysokości. Wybierając ucho, warto zwrócić uwagę, na której lubimy spać stronie.

Na temat innych sposobów przekłuć ucha przeczytasz w naszym artykule: Przekłuwanie uszu Rzeszów.

Czy piercing boli?

Oto jedno z najczęściej zadawanych pytań. W przypadku przekłuwania ciała, podobnie jak podczas wykonywania tatuażu, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Ponieważ wiadomym jest, iż ból jest subiektywnym odczuciem i każdy z nas ma inny próg jego odczuwania. Są jednak miejsca na ciele człowieka, w których ingerencja igłą dedykowana jest tym bardziej odważnym. Warto więc przed pierwszą wizytą związaną już z wykonaniem piercingu odbyć szczerą rozmowę z piercerem, opowiedzieć o swoich obawach oraz wspólnie rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiście na pełen profesjonalizm możemy liczyć wyłącznie w sprawdzonym i doświadczonym studio piercingu.

Comments are closed.