Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Przekłuwanie uszu Rzeszów

Lobe Piercing, czyli…

Przekłuwanie uszu jest od niepamiętnych już czasów najbardziej popularną metodą ozdabiania ludzkiego ciała. Praktyki te znalazły swoich zwolenników nie tylko wśród kobiet, ale także pośród mężczyzn. Co prawda panowie gustują w zdecydowanie prostszych i skromnych formach ozdób, natomiast kobiety eksperymentują w tej kwestii do woli. Klasycznym i najbardziej powszechnym punktem codziennego umiejscowienia biżuterii są oczywiście płatki uszu. Tego rodzaju przekłucia są także bardzo często wykonywane u dzieci.

Przekłuwanie uszu – wiele atrakcyjnych możliwości

Poza płatkami uszu istnieje wiele innych opcji i interesujących rozwiązań, jak również samych modeli kolczyków, co można łatwo zauważyć chociażby na miejskich ulicach. Jaki więc czeka nas wybór? Sprawdźmy pięć innych przykładowych propozycji.

▪ Industrial piercing

Ten typ piercingu szczególnie rozsławił się na przełomie ostatnich lat. Polega on na poziomym przekłuciu chrząstki ucha i połączeniu wykonanych na różnej wysokości otworów przy pomocy podłużnej prostej sztangi.

▪ Tunele i plugi w uszach

Wielobarwne puste kolczyki w kształcie przypominającym rolki o dowolnej szerokości średnicy to obecnie coraz częściej spotykane formy modyfikowania uszu. Od tradycyjnych kolczyków różnią się przede wszystkim szerokością. Toteż wykonaną pierwotnie dziurkę należy stopniowo poszerzać, czyli rozciągać za pomocą odpowiednich rozpychaczy. Najczęściej rozciągane miejsca to oczywiście płatki uszu.

▪ Przekłuwanie uszu – vertical tragus

Jest to pionowe przekłucie skrawka ucha od strony twarzy. Najbardziej sprawdzonym tutaj zaś typem biżuterii jest model Surfacebar. Z kolei przekłucie chrząstki znajdującej się tuż nad płatkiem ucha określa się mianem anti-tragus.

 ▪ Helix – piercing chrząstki ucha

Typ umiejscowienia kolczyka wzdłuż naturalnego zagięcia chrząstki ucha jest niezwykle popularny. Idealną w tym miejscu biżuterię stanowią odpowiedniej wielkości labrety, kółeczka lub podkówki.

▪ Conch piercing – nowoczesny trend?

Ostatnio modny conch piercing polegający na przekłuciu środkowej części małżowiny usznej może wyglądać minimalistycznie, a jednocześnie zjawiskowo. Szczególny efekt estetycznego ozdabiania ucha można uzyskać stosując jednocześnie kilka dekoracyjnych form piercingu.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą wykonywanych przekłuć w studio piercingu Bad Needle.

Przekłuwanie uszu
Comments are closed.