Podkarpacie
Rzeszów
+48 533 078 852
hybryda13(at)gmail.com
Pon - Pią 11.00 - 17.00
Sob - Nie Nieczynne

Studio piercingu Rzeszów

Studio piercingu Rzeszów

Studio piercingu RzeszówBad Needle – to salon dedykowany wyłącznie ozdabianiu ciała za pomocą kolczyków. Wiele osób, które fascynuje tego rodzaju sztuka oraz niewątpliwie kontrowersyjny sposób na pokazanie własnego stylu, poszukuje odpowiedniego i profesjonalnego podejścia do zabiegu. Dlatego też niezwykle ważna jest szeroka wiedza oraz doświadczenie piercera, jak również szczególny reżim sanitarny w salonie. My to wszystko wiemy, toteż stworzyliśmy miejsce doskonale dopasowane i odpowiadające wszelkim wymogom higienicznym, aby nasi Klienci czuli się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Ponadto każdej osobie, która odwiedza nasze studio gwarantujemy indywidualne podejście i pełne wsparcie na każdym etapie kolczykowania ciała.

Najważniejsze zasady w naszym Studio Piercingu

▪ Rezerwacji terminu można dokonać elektronicznie np. za pomocą facebooka lub e-maila, telefonicznie oraz osobiście w godzinach pracy salonu.

▪ Każdy, kto zdecyduje się na zabieg zostaje zapoznany z regulaminem. Jego akceptacja natomiast jest niezbędna w celu wykonania zabiegu przekłucia ciała.

▪ Nie wykonujemy zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, jak również narkotyków i środków odurzających.

▪ W studio obowiązuje bezwzględny zakaz dotykania przez Klienta narzędzi i innych materiałów. W sposób szczególny dbamy o sterylność używanych instrumentów, których używamy wyłącznie jednorazowo.

▪ Nie ponosimy odpowiedzialności za komplikacje wynikające z braku przestrzegania higieny oraz innych zaniedbań związanych z pielęgnacją rany. Dlatego też każdorazowo informujemy Klientów w jaki dokładnie sposób należy dalej postępować z kolczykowanym miejscem.

▪ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 16 roku życia muszą stawić się w salonie razem z rodzicem.

▪ W przypadku stwierdzenia uszkodzenia ciała, stanu zapalnego i innych przeciwwskazań piercer ma prawo odmówić wykonania zabiegu.

Studio piercingu Rzeszów – Zapraszamy do kontaktu

Wszelkich informacji, których nie znajdziecie na naszej stronie internetowej, z przyjemnością udzielimy pod numerem telefonu +48 790-604-003. Zapraszamy także do odwiedzin osobistych oraz na wstępne konsultacje z piercerem. W naszym Studio jest bezpiecznie. Przestrzegamy również wszelkich procedur związanych z sytuacją epidemiczną.
Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą wykonywanych przekłuć w naszym studio piercingu.

Comments are closed.